WooCommerce 4.0.1 - en to hy translation catalogue (144 entries)

en: Armenia
hy: Հայաստան

en: Invalid coupon code
hy: Անվավեր կտրոնի կոդ

en: Invalid coupon
hy: Անվավեր կտրոն

en: Coupon code already applied!
hy: Զեղչի կտրոնը արդեն կցված է։

en: Subtotal:
hy: Ընդամենը՝

en: Discount:
hy: Զեղչ՝

en: Shipping:
hy: Առաքում

en: Total:
hy: Վճարման ենթակա գումար՝

en: Return to payments
hy: Վճարումներ

en: Add to cart
hy: Ավելացնել զամբյուղ

en: Read more
hy: Տեսնել ավելին

note: translators: %s: Product title
en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
hy: Տեսնել ավելին “%s”-ի մասին

en: Out of stock
hy: Առկա չէ

en: Available on backorder
hy: Պատրաստ կլինի 10-12 օրից

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Total
hy: Վճարման ենթակա գումար

en: Coupon code
hy: Զեղչի կտրոնի կոդ

en: First name
hy: Անուն

en: Last name
hy: Ազգանուն

en: Country / Region
hy: Երկիր

en: Phone
hy: Հեռախոսահամար

en: Email address
hy: Էլ․ հասցե

en: Shipping
hy: Առաքում

en: Free Shipping
hy: Անվճար առաքում

en: Note:
hy: Հավելյալ տեղեկատվություն

en: Price
hy: Գին

note: translators: %s: Quantity.
en: Quantity
hy: Քանակ

en: Product
hy: Ապրանքներ

note: translators: %s: order ID translators: %s: order number
en: Order #%s
hy: Պատվեր #%s

en: Billing details
hy: Անձնական տվյալներ

en: Filter by category
hy: Ֆիլտրել ըստ տեսակի

en: Any category
hy: Բոլոր տեսակները

en: %1$s #%2$s details
hy: %1$s #%2$s -ի մանրամասներ

en: Payment via %s
hy: Վճարման եղանակը՝ %s

en: Payment method:
hy: Վճարման եղանակ՝

en: Items Subtotal:
hy: Ընդամենը՝

en: Apply coupon
hy: Ավելացնել

en: Optional
hy: պարտադիր չէ

en: No products found.
hy: Ապրանքներ չեն գտնվել

en: Next page
hy: Հաջորդ էջ

en: Showing search results for: %s
hy: Որոնման արդյունքները՝ %s

en: Coupon has been removed.
hy: Զեղչի կտրոնը հաջողությամբ հեռացվել է։

en: Sorry, your session has expired.
hy: Այս էջը այլևս հասանելի չէ

en: Return to shop
hy: Տեսականի

note: translators: %s: product name
en: View cart
hy: Տեսնել զամբյուղը

en: Order notes
hy: Հավելյալ նշումներ պատվերի վերաբերյալ

[ctx: checkout-validation]
note: translators: %s: field name
en: Billing %s
hy:  %s

note: translators: %s: field name translators: %s: Field name.
en: %s is a required field.
hy: %s-ը պարտադիր պետք է լրացնել

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
hy: Խնդրում ենք կարդալ և ընդունել գաղտնիության քաղաքականությունը նախքան վճարումը կատարելը։

en: We were unable to process your order, please try again.
hy: Տեղի է ունեցել սխալ։ Խնդրում ենք զանգահարել 041 29 97 97:

en: Apartment, suite, unit etc. (optional)
hy: Մուտք

en: Apartment, suite, unit etc.
hy: Մուտք

en: Company name
hy: Կազմակերպության անվանում

en: Street address
hy: Հասցե

note: translators: use local order of street name and house number.
en: House number and street name
hy: Փողոց, շենք, տուն

en: Town / City
hy: Համայնք

en: Coupon code applied successfully.
hy: Ստացվե՜ց։ Կտրոնը ակտիվացված է։

en: Coupon code removed successfully.
hy: Կտրոնը հաջողությամբ ջնջվեց։

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
hy: Ներողություն։ Հետևյալ զեղչի կտրոնը՝ "%s" անվավեր է։ Այն հաջողությամբ հեռացվել է Ձեր պատվերից

note: translators: %s: coupon code
en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
hy: Ներողություն։ Հետևյալ զեղչի կտրոնը՝ "%s" ձերը չէ։ Այն հաջողությամբ հեռացվել է Ձեր պատվերից։

note: translators: %s: coupon minimum amount
en: The minimum spend for this coupon is %s.
hy: Այս կտրոնի մինիմալ օգտագոծման գումարի չափսը %s-է։

note: translators: %s: coupon maximum amount
en: The maximum spend for this coupon is %s.
hy: Այս կտրոնի օգտագործման մաքսիմալ գումարի քանակը %s-է

en: Coupon does not exist!
hy: Կտրոնը գոյություն չունի

en: Please enter a coupon code.
hy: Խնդրում ենք մուտքագրել զեղչի կտրոնի կոդը։

note: translators: %s: product name
en: %s is out of stock.
hy: %s-ը առկա չէ

note: Translators: %s Product title.
en: %s removed.
hy: %s -ը այլևս զամբյուղում չէ։

en: Undo?
hy: Նորից ավելացնե՞մ

en: Cart updated.
hy: Զամբյուղը թարմացված է

note: translators: %s: Attribute name.
en: %s is a required field | %s are required fields
hy[0]: %s-ը պարտադիր պետք է լրացնել
hy[1]: %s-ը պարտադիր պետք է լրացնել

en: optional
hy: պարտադիր չէ

en: Category
hy: Տեսակ

[ctx: Admin menu name]
en: Products
hy: Տեսականի

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
hy: Պատվեր

en: Billing First Name
hy: Անուն

en: Billing Address
hy: Առաքման հասցե

en: Select options
hy: Ընտրել

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
hy: Համաձայն մեր պայմանավորվածության՝ մենք վերադարձրել ենք Զեր գումարի մի մասը։ Մանրամասները ստորև՝

note: translators: %s: Order shipping method
en: Shipping via %s
hy: Առաքման միջոց` %s

en: Free shipping
hy: Անվճար առաքում

note: translators: %s: product name
en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
hy[0]: %s -ը ավելացված է զամբյուղում
hy[1]: %s -ը ավելացված են զամբյուղում

note: translators: %s: coupon code
en: Coupon: %s
hy: Զեղչի կտրոն՝ %s

en: [Remove]
hy: (Հեռացնել)

en: Armenian dram
hy: Հայկական դրամ

note: translators: %s: stock amount
en: %s in stock
hy: Պահեստում առկա է %s հատ

en: Checkout is not available whilst your cart is empty.
hy: Ձեր զամբյուղը դատարկ է, այցելեք տեսականի բաժին այն համալրելու համար։

en: privacy policy
hy: գաղտնիության քաղաքականությունը

note: translators: %s: search query
en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
hy: Որոնման արդյունքները՝  &ldquo;%s&rdquo;

en: Default sorting
hy: Դասավորել ըստ

en: Sort by popularity
hy: Հաճախ պատվիրվող

en: Sort by average rating
hy: Միջին գնահատման

en: Sort by latest
hy: Ավելացման ամսաթվի

en: Sort by price: low to high
hy: Ցածր գնի

en: Sort by price: high to low
hy: Բարձր գնի

en: Additional information
hy: Հավելյալ տեղեկատվություն

en: Subtotal
hy: Ընդամենը

en: Place order
hy: Հաստատել պատվերը

en: Choose an option
hy: Ընտրել

en: Your cart is currently empty.
hy: Զամբյուղը դատարկ է։

en: Order fully refunded
hy: Գումարի ամբողջական վերադարձ

note: translators: %s: minimum price translators: %s: maximum price translators: %s: rating
en: Remove filter
hy: Հեռացնել ֆիլտրը

note: translators: %s: search query
en: Search results for "%s"
hy: Որոնման արդյունքներ  "%s"

en: Coupon Code
hy: Զեղչի կրտրոնի կոդը

en: Clear
hy: Ջնջել

note: Translators: $s shipping destination.
en: Shipping to %s.
hy: Առաքման հասցե՝ %s.

en: Shipping options will be updated during checkout.
hy: 3 և ավելի տեսակներ պատվիրելու դեպքում գործում է անվճար առաքում

en: Cart totals
hy: Զամբյուղի ամփոփում

en: Remove this item
hy: Հեռացնել այս ապրանքը

en: Coupon:
hy: Զեղչի կտրոն՝

en: Update cart
hy: Թարմացնել զամբյուղը

en: No products in the cart.
hy: Զամբյուղում ապրանքներ չկան։

en: Proceed to checkout
hy: Կատարել վճարումը

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
hy: Ներողություն։ Ձեր զամբյուղի ապրանքների հետ առաջացել է տեխնիկական խնդրիր։ Խնդրում ենք վերադառնալ զամբյուղ և կրկին հաստատեք պատվերը։

en: Return to cart
hy: Զամբյուղ

en: Billing &amp; Shipping
hy: Անձնական տվյալներ

en: Your order
hy: Ձեր պատվերը

en: Have a coupon?
hy: Ունե՞ս զեղչի կտրոն

en: Click here to enter your code
hy: Սեղմիր այստեղ կտրոնի կոդը մուտքագրելու համար

en: If you have a coupon code, please apply it below.
hy: Եթե ունեք զեղչի կտրոն, խնդրում ենք հավաքել կոդը ներքևում

en: Order number:
hy:  Պատվերի համար՝

en: Date:
hy: Ամսաթիվ՝

en: Thank you. Your order has been received.
hy: Ուռռաա․․․․ Ձեր պատվերն ընդունված է։ Շնորհակալություն

en: Email:
hy: Էլ․ հասցե՝

note: translators: %s: Customer billing full name
en: You’ve received the following order from %s:
hy: Նոր պատվեր %s-ից:

note: translators: %s: Customer first name translators: %s: Customer username
en: Hi %s,
hy: Ողջույն %s,

note: translators: %s: Site title
en: We have finished processing your order.
hy: Շնորհակալություն ենք հայտնում մեր միկրոկանաչիներից օգտվելու համար։ Հուստով ենք հավանեցիք նրանց։

note: translators: %s Order date translators: %s: Order date
en: Here are the details of your order placed on %s:
hy: Ձեր վճարման անդորրագրի մանրամասները ստորև՝

en: As a reminder, here are your order details:
hy: Ձեր պատվերի մանրամասներն են՝

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received. In the meantime, here’s a reminder of what you ordered:
hy: Շնորհակալություն պատվերի համար։ Ձեր պատվերի ամփորումը՝

note: translators: %s: Order number
en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
hy: Մենք ստացել ենք Ձեր պատվերը։ Պատվերի անդորրագիրը ստորև՝

note: translators: %s: Site title
en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
hy: Համաձայն մեր պայմանավորվածության՝ մենք վերադարձրել ենք Զեր գումարի մի մասը։ Մանրամասները ստորև՝

note: translators: %s: Site title
en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
hy: Համաձայն մեր պայմանավորվածության՝ մենք վերադարձրել ենք Զեր գումարի մի մասը։ Մանրամասները ստորև՝

en: Billing address
hy: Առաքման հասցե

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
hy: Քանակ

note: translators: %d: total results
en: Showing all %d result | Showing all %d results
hy[0]: Բոլոր %d տեսակները
hy[1]: Բոլոր %d տեսակները

[ctx: with first and last result]
note: translators: 1: first result 2: last result 3: total results
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
hy[0]: Ընդհանուր ապրանքների քանակ՝ %3$d (%1$d&ndash;%2$d)
hy[1]: Ընդհանուր ապրանքների քանակ՝ %3$d (%1$d&ndash;%2$d)

en: Order details
hy: Պատվերի մանրամասներ

en: This product is currently out of stock and unavailable.
hy: Այս տեսակը ցավոք առկա չէ այս պահին։

en: Category: | Categories:
hy[0]: Տեսակ՝
hy[1]: Տեսակներ՝

en: Tag: | Tags:
hy[0]: Թեգ՝
hy[1]: Թեգեր՝

en: Share
hy: Կիսվել

en: Previous (arrow left)
hy: Նախորդ (arrow left)

en: Next (arrow right)
hy: Հաջորդ (arrow right)

en: Related products
hy: Այլ տարբերակներ

en: We were unable to find any results based on your search.
hy: Ձեր որոնմանը համապատասխանող արդյունքներ չկան
